Ühenduse koostööpartner advokaadibüroo Derling

 

10. jaanuaril 2018 sõlmisid Eesti  Eesti Vabade Waldorfkoolide- ja lasteaedade Ühendus ja  Eesti juhtiv advokaadibüroo Derling koostöökkokkuleppe. 

EVWÜle annab õigunõu  advokaadibüroo Derling partner  vandeadvokaat Piret Blankin. Piret on olnud alates 2015 kodanikuliikumise Avalikult Haridusest toetaja ja juriidiline nõustaja erakooliseaduse muutmise menetluses, mis puudutasid tegevuskulude toetust. Samuti on ta teinud tihedat koostööd Eesti Eraüldhariduskoolide Ühenduse ja Eesti Vabade Waldorfkoolide- ja lasteaedade Ühendusega. Piret Blankin esindas edukalt ühenduse liiget Haridus- ja Kultuuriseltsi Lätet vaidluses Tallinna Linnavalitsusega novembrist 2011 kuni maini 2014, kus Tallinna LV ei täitnud erakooliseadusest tulenevat kohustust osaleda Waldorfkoolis Läte õppivate Tallinna õpilaste kulude katmises (ajalooga saab tutvuda siin).

DERLING on juhtiv Eesti advokaadibüroo, kus kogenud advokaadid nõustavad tehinguid ja üldist äritegevust ning aitavad lahendada vaidlusi. DERLING pakub esmaklassilist tehingute, õigusaktide ja vaidlustega seotud nõustamist kõigis majandussektorites. Derlingul on  20 aastat kogemusi nii suurte kui väiksemate Eesti ja rahvusvaheliste klientide heaks töötamisel.