Õpetajate koolitus

Koostöös Tartu Ülikooli õpetajate täiendkoolituse meeskonnaga on plaanis alustada veebruaris 2019 kurusega waldorfkoolide õpetajatele.

Oma osalemissoov tuleb tuleb registreerida SIIN, registreerimine ei taga kohta kursusel, see on eelinfo korraldajatele.
Kui ülikool avab oma registreerimise, siis tuleb ülikooli lehel ennast uuesti registreerida. 

Kursuse kohta täpsem info:
Tiiu Bläsi-Käo tiiu.blaesi@gmx.de
Merje Malkki merje.malkki@waldorf.ee

Kursused on planeeritud kooli vaheaegadel.

Kuupäevad suvevaheajal võivad mõne päeva võrra muutuda.

Seminari koolituse esialgne kava

1. Osa  25. - 28.02.2019

Sissejuhatus antroposoofiasse (Mati Valgepea) 12 tundi
Lapsekasvatus (Meelis Sügis) 12 tundi
Kunstiline tegevus: kõnekujundus (Külli Volmer) 8 tundi

2. Osa  22.-25.04.2019

Inimeseõpetus (Meelis Sügis) 16 tundi
Temperamendiõpetus (Marika Nurmsalu) 8 tundi
Kunstiline tegevus: eurütmia (Kadri Kont) 8 tundi

3. Osa  26. – 29.06.2019

Inimpildi tähtsus pedagoogikas.
Inkarnatioon liikumise arengu näitel.
Reinkarnatioon vöimete arengu näitel.
Taaskehastumine ja saatus (Heiner Priess) 20 tundi
Kunstiline tegevus: voolimine  (Külli Kasesalu) 12 tundi

4. Osa  10. – 13.08.2019

Klassiastmete metoodika (Patricia Porr) 24 tundi
Kunstiline tegevus: eurütmia (Kadri Kont) 8 tundi

5. Osa  26. – 29.08. 2019

Embrüoloogia (Christoph Hueck) 24 tundi
Kunstiline tegevus: kõnekujundus (Külli Volmer) 8 tundi

6. Osa   21. - 24.10.2019

Lapsevaatlus (Heiner Priess) 20 tundi
Kunstiline tegevus: maalimine (Jane Tiidelepp) 12 tundi

7. Osa  02. - 05.01.2020

Klassiastmete metoodika (Patricia Porr) 24 tundi
Kunstiline tegevus: muusika (Riina Velmet) 8 tundi

8. Osa  24. – 27.02.2020 

Inimeseöpetus (Meelis Sügis) 16 tundi
Meelteöpetus (Kaia Buijs) 8 tundi
Kunstiline tegevus:  Tahvlimaal (Ivi Gauk) 8 tundi

9. Osa  20. – 23.04.2020

Inimeseõpetus (Meelis Sügis) 12 tundi
Elukaar, enesekoolitus (Kati Kolk) 12 tundi
Kunstiline tegevus: maalimine (Jane Tiidelepp) 8 tundi

10. Osa  19. – 22.06.2020            

Inimeseõpetus (Meelis Sügis) 16 tundiKolmeliikmelisus (Jaanus Rooba) 8 tundi
Kunstiline tegevus: voolimine (Külli Kasesalu) 8 tundi

11. Osa  10. - 13.08.2020 

Klassiastmete metoodika (Patricia Porr) 24 tundi
Kunstiline tegevus: muusika (Riina Velmet) 8 tundi

12. Osa  24. – 27.08.2020

Epohhivihiku kunstiline kujundamine (Rena Lakeman-Tõnnov) 8 tundi
Lõputööde esitlused  20 tundi
Kursuse kokkuvõte   4 tundi